8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbulimit

Etiketim: zbulimit

U arrestua pas zbulimit të labratorit të drogës, Viktor Cervanaku ishte...

0
Viktor Cervanaku i arrestuar për trafik kokaine, mbante aktualisht postin e drejtorit të administratës në OST, ndërsa më herët ai ka qenë kryetar i...

7 të vdekur nga rrëzimi i avionit ushtarak të zbulimit në...

0
Shtatë anëtarë të forcave të sigurisë së Turqisë kanë vdekur nga rrëzimi i një avioni të policisë turke në zonat malore të lindjes së...

Astronomët dëshmojnë vitet e “adoleshencës” së universit pas zbulimit tw shpërthimit...

0
Reja shkëlqyese e një shpërthimi hapësinor disa miliarda vite dritë larg, u ka dhënë astronomëve një dritare për të hedhur dritë mbi vitet e...

Pelosi akuzon Shtëpinë e Bardhë: Mashtron publikun mbi informacionet e zbulimit

0
Kryetarja e Dhomës së Përfaqësuesve akuzoi presidentin dhe ndihmësit e tij për një përpjekje për të mashtruar publikun amerikan që të besojë se informacionet...

SHBA: Zyrtarët më të lartë të zbulimit do të informojnë Kongresin...

0
Zyrtarët më të lartë amerikanë të zbulimit, pritet të informojnë anëtarë me peshë të Kongresit për çfarë dihet dhe çfarë nuk dihet lidhur me...

A ishte informuar presidenti Trump nga bashkësia e zbulimit amerikan?

0
Ligjvënësit amerikanë bënë thirrje për një hetim të menjëhershëm të hënën lidhur me njoftimet në media se Rusia u kishte ofruar pagesa militantëve të...

Ushtria amerikane veproi me shpejtësi pas informacioneve të zbulimit

0
Sekretari amerikan i Mbrojtjes Mark Esper dhe Nënpresidenti Mike Pence thanë se informacione zbulimi të minutës së fundit u mundësuan forcave speciale hapësirën e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS