19.5 C
Tirana
E enjte, 28 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Zbrazi

Etiketim: zbrazi

“FMN mbështet atë që PD do bëjë realitet”/ Basha: Taksimi “Rama”...

0
Përmes një postimi në Twitter, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha shkroi se taksimi “Rama” zbrazi xhepat e shqiptarëve, rriti çmimet, uli fuqinë blerëse,...

Vettingu zbrazi prokurorinë, Ibrahimi: Nga 94 prokurorë, 43 syresh nuk e...

0
Reforma në drejtësi, edhe pse ka qenë politika shtetërore dhe basti shoqëror më i rëndësishëm i Shqipërisë që nga 1998, ende nuk i ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS