9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zbatuar

Etiketim: zbatuar

Vera në Aqua Park, parku më i madh i lojërave të...

0
Parku më i madh i lojërave të ujit Aqua park është rihapur, duke zbatuar të gjitha protokollet e sigurisë të caktuar për përballimin e...

A transmetohet apo jo virusi përmes ajrit? Harvardi u jep fund...

0
A transmetohet apo jo virusi përmes ajrit? Kjo është një nga pyetjet që ka munduar më së shumti njerëzit dhe shkenctarët në këto muajt...

Meta në pritje të Venecias/ Presidenti: Jam i qetë, kam zbatuar...

0
Presidenti Ilir Meta doli në konferencën e përjavshme përpara medias në të njëjtën kohë kur komisioni Venecias ishte mbledhur për të miratuar opinionin final...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS