6.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zbatimin

Etiketim: zbatimin

Lleshaj inspektim për zbatimin e masave anti-COVID, thirrje qytetarëve: Njoftoni policinë...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Drejtori i Policisë së Tiranës Rebani Jaupi ditën e sotme kanë dalë në inspektim për zbatimin e masave...

​BSPK-së interesohet për zbatimin e kontratës kolektive në KEK

0
Kryetari i Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Kosovës, Avni Ajdini ka vizituar sot Korporatën Energjetike të Kosovës, ku është pritur nga ushtruesi i...

Meta: Tani është koha për zbatimin korrekt të rekomandimeve të komisionit...

0
Presidenti Meta përmes një postimi në Facebook shkruan se tani është koha për zbatimin korrekt të rekomandimeve të komisionit të Venecias. Sipas Metës, është shumë...

Basha: Mirëpres mbështetjen e Bundestag për miratimin dhe zbatimin e garancive...

0
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mirëpritur reagimin e nënkryetarit të CDU/CSU në Bundestag, Johann Ëadephul, për Reformën Zgjedhore. “Faleminderit z. Wadephul...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS