5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zayn

Etiketim: Zayn

Zayn Malik dhe Gigi Hadid planifikojnë të martohen

0
Zayn po planifikon të martohet me Gigin. Pasi pushtuan të gjitha mediat me lajmin se po bëhen prindër edhe martesa është e pritshme, shkruajnë mediat...

Zayn Malik i propozon Gigi Hadid? Zbulohet detaji i ri

0
Zayn Malik ka lënë të kuptohet se i ka propozuar të dashurës së tij shtatzënë, Gigi Hadid, duke treguar një tatuazh të ri për...

Pas lajmit të shtatzënisë së Gigi-t, çfarë ndodhi me Zayn? Këngëtari...

0
Pak ditë më parë, pasi festoi 25-vjetorin e saj, në rrjet qarkulloi lajmi se modelja e njohur, Gigi Hadid është shtatzënë prej 20 javësh. Këtë...

Zbulohet gjinia e fëmijës së Gigi Hadid dhe Zayn Malik

0
Gigi Hadid dhe i dashuri i saj Zayn Malik janë në pritje të një vajze. TMZ konfirmoi lajmin e shtatzënisë ditë më parë dhe së...

Gigi Hadid është shtatzënë, ajo dhe Zayn po presin fëmijën e...

0
Super çifti Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë në pritje të fëmijës së parë. Pas shumë vjetësh lidhje, me disa pauza, duket se supermodelja Gigi...

Ups, Gigi Hadid-t nuk i ndahet zemra nga Zayn Malik, ribashkohet...

0
Me sa duket Gigi Hadid dhe Zayn Malik nuk mund të qëndrojnë larg njëri-tjetrit. Çifti i famshëm u ndanë në mars të vitit të...

Zayn Malik bashkohet me familjen

0
Zayn Malik është rikthyer në Mbretërinë e Bashkuar në një vizitë në familjen e tij. Ai qëndroi në Britani për ditëlindjen e nënës së tij,...

Zayn Malik kthehet në Mbretërinë e Bashkuar, ribashkohet me familjen

0
Zayn Malik ka rrugëtuar përsëri për në Mbretëri të Bashkuar, e gjithë kjo për të parë nënën e tij të dashur Trisha,  në ditëlindjen...

Motra 17 vjeqare e Zayn Malik është shtatzënë, do të lindë...

0
Motra e Zayn Malik, Safaa është shtatëzënë në moshën 17 vjeqare, një muaj pasi u kurorëzua në një ceremoni tradicionale me të dashurin Martin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS