5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zarfin

Etiketim: zarfin

“Donte dhe dy të tjera”/ Ja si refuzoi gjyqtarja e Elbasanit...

0
Zbardhen të tjera përgjime nga dosja hetimore që forcuan akoma më shumë dyshimet dhe provuan korrupsionin e gjyqtares Zamira Vyshku, e cila ndodhet në...

“Dera trokiti, por nuk ishte askush”, Hoxha gjen zarfin me 500...

0
Imami i xhamisë së qytetit të Klinës, Blerim Musliu, ka gjetur një zarf me 500 euro te dera e shtëpisë së tij.Lajmin e ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS