1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zaniolo

Etiketim: Zaniolo

Zaniolo si Messi, kalon gjysmën e ekipit kundërshtar

0
Roma ka arritur të shënojë fitore si mysafire e skuadrës Spal. Kryeqytetasit shënuan fitore të thellë 6-1. Në këtë ndeshje nuk mund të mos shënonte futbollisti...

Marotta hedh poshtë gjithçka: Inter nuk do të bëjë lëvizje drejt...

0
Marotta ka hedhur poshtë mundësinë që Inter të transferojë Zaniolon. Shefi ekzekutiv i skuadrës së Inter, Giuseppe Marotta, ka folur lidhur me merkaton e skuadrës...

Nicolo Zaniolo dëshiron largimin nga Roma

0
Nicolo Zaniolo la pas dëmtimin e rëndë që e mbajti përreth 6 muaj jashtë fushave të lojës, por duket se kjo nuk ka mjaftuar...

Juve të ofrojë 50 milionë euro për Zaniolo?

0
Nicolo Zaniolo vazhdon të mbetet në mesin e lojtarëve më atraktiv italianë, dhe me të ardhmen më të ndritur. Ylli i skuadrës së Romës ka...

Mancini: Zaniolo mund të bëhet futbollist i jashtëzakonshëm

0
Trajneri i ekipit kombëtar të Italisë, Roberto Mancini, beson se ylli i Romës, Nicolo Zaniolo, mund të zhvillohet në një futbollist të jashtëzakonshëm. Nicolo Zaniolo,...

Skuadrat angleze në garë për ‘diamantin’ e Romës, Nicolo Zaniolo

0
Talenti i Romës, Nicolo Zaniolo do të jetë shumë i kërkuar gjatë merkatos verore. Sipas ‘Daily Express’, tashmë dy skuadra angleze kanë filluar të garojnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS