1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zanatin

Etiketim: zanatin

Barca nuk ka harruar zanatin, rikthehet me fitore dhe arkëton tri...

0
Barcelona nuk e ka harruar zanatin e saj, përkundër pauzës së gjatë që erdhi si e  obligueshme pas përhapjes së pandemisë Covid-19. Kampionët në fuqi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS