7.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zakonisht

Etiketim: zakonisht

Luana Vjollca u drejtohet fansave: Mesazhet që kam marrë nga ju janë jashtëzakonisht frymëzuese, …

Luana Vjollca u drejtohet fansave: Mesazhet që kam marrë nga ju...

0
Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, prej disa javësh ka lansuar projektin e ri "Thuaje" - nga i cili solli rrëfime...

Nora si zakonisht, bombardon me foto seksi gjatë mbrëmjes

0
Nora si zakonisht, bombardon me foto seksi gjatë mbrëmjes Këngëtarja Nora Istrefi ka bombarduar me një set të fotografive që ka shpërndarë në Instagram gjatë...

Lansimi i IPhone 12 nuk pritet të ndodhë si zakonisht gjatë...

0
Sipas të gjitha gjasave, iPhone 12 do të lansohet në fund të vitit Raport i ri i Bloomberg, e ka cituar drejtorin e përgjithshëm të...

A ju duket sikur koha po kalon më shpejt se zakonisht?

0
Mendoni për ditën e parë të karantinës. A ju duket sikur ishte vite më parë? Apo mendoni sikur të ishte dje? Shumë njerëz gjatë qëndrimit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS