5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zagreb

Etiketim: Zagreb

Reagon talenti i Tiranës: E vërteta me Dinamo Zagreb

0
I kënaqur për golin ka qenë në fund të takimit Ernest Muçi. Për “Panorama Sport” ai u shpreh se nuk mendon për transferimin, por...

Historia e çuditshme e shqiptarit në Dinamo Zagreb, tash e dhjetë...

0
Arijan Ademi erdhi në Dinamo të Zagrebit nga Shibeniku më 16 qershor të vitit  2010. Dhjetë vite më vonë ai është një nga kapitenët...

Rrëfimi i shqiptarit nga Kosova që pa tmerrin me sy në...

0
Ndeshjen që nuk u luajt kurrë mes Dinamo Zagrebit dhe Cërvena Zvezdës nga Beogradi të datës 13 maj të vitit 1990 deri në fund...

Kur Prishtina fitoi në Zagreb ndaj Dinamos së madhe në vitin...

0
Skuadra me renome e futbollit Prishtina kishte bërë bujë me fitoren me rezultat 2:1 në “Maksimir” kundër Dinamos së Zagrebit, në ndeshjen që ishte...

Shqiptari që u rrah keq në Prishtinë, para se të ndodhnin...

0
Askush në Kosovë nuk e kujton datën e 8 prillit të vitit 1990!   8 prilli që shënon historinë me të zezë të futbollit në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS