fbpx
21 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Yuri

Etiketim: Yuri

“S’jemi VIP-a të politikës shqiptare”/ Opozita parlamentare letër Yuri Kim-it dhe...

0
Në një letër dërguar ambasadores së SHBA-së, Yuri Kim dhe atij të BE-së, Luigi Soreca, deputetët e opozitës parlamentare shprehen se janë përjashtuar nga...

“S’jemi VIP-a të politikës shqiptare”/ Opozita parlamentare letër Yuri Kim-it dhe...

0
Në një letër dërguar ambasadores së SHBA-së, Yuri Kim dhe atij të BE-së, Luigi Soreca, deputetët e opozitës parlamentare shprehen se janë përjashtuar nga...

Përfundon takimi i Soreca, Yuri Kim, Norman dhe Borchardt

0
Që prej orës 11:00 në zyrën e ambasadorit të BE-së në Tiranë, Luigi Soreca u mbajt takimi mes tij dhe ambasadorëve të SHBA-së, Yuri...

Zgjedhorja/ Ambasadorët bëhen bashkë në ‘Shtëpinë e Europës’, Soreca pret në...

0
TIRANË- Që prej orës 11:00 në zyrën e ambasadorit të BE-së në Tiranë, Luigi Soreca ka nisur takimi mes tij dhe ambasadorëve të SHBA-së,...

Deklarata e Yuri Kim, Paskal Milo: Nga më të fortat në...

0
Deklaratat e ambasadores së SHBA, Yuri Kim, e cila ia la përgjegjësinë për të ardhmen e Shqipërisë, kreu të PD, janë konsideruar nga më të fortat...

Deklarata e Yuri Kim, reagon Basha: Do bëj gjithçka për zgjedhje...

0
Kryetari i PD Lulzim Basha reagoi në lidhje me deklaratën e ambasadores së SHBA Yuri Kim në lidhje me reformën zgjedhore. ''Është bërë progres drejt...

Reforma zgjedhore, Yuri Kim: Topi është në fushën e Lulzim Bashës

0
Këshilli Politik nuk po mund të gjejë ende mirëkuptimin për finalizimin e një dokumenti konsensual për Kodin e ri Zgjedhor.  Ambasadorët e SHBA, BE,...

Palët mblidhen sërish ‘kokë më kokë’ më ambasadorët, Yuri Kim, pasdite...

0
Edhe ditën e sotme në rezidencë amerikane në kryeqytet, do të mbahet një takim ‘kokë më kokë’ mes ambasadorëve të SHBA, BE dhe Britanisë...

Vijojnë negociatat për ‘Zgjedhoren’/ Yuri Kim mbledh ‘kokë më kokë’ 4...

0
Zyra e shtypit të Ambasadës Amerikane, me anë të një përgjigje për Top Channel ka konfirmuar se ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim ka mbledhur...

Vijojnë negociatat për ‘Zgjedhoren’/ Yuri Kim mbledh ‘kokë më kokë’ 4...

0
TIRANË- Zyra e shtypit të Ambasadës Amerikane, me anë të një përgjigje për Top Channel ka konfirmuar se ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim ka...