fbpx
21 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Yuri Kim

Etiketim: Yuri Kim

A do përmbyllet Reforma Zgjedhore brenda 31 majit? Pas Yuri Kim,...

0
Ambasadori i Bashkimit Europian në vendin tonë Luigi Soreca ka kërkuar që të vazhdojë përparimi me reformën zgjedhore. Përmes një postimi në Twitter, Soreca shkruan...

Deklaratat e Lavrov, ambasadorja e SHBA publikon korrigjimin e Ramës: “Ne...

0
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë Yuri Kim ka publikuar në “Twitter” qëndrimin e kryeministrit Edi Rama gjatë takimit dhe konferencës...