fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vuçiç

Etiketim: Vuçiç

Mogherini takon sonte liderët e Ballkanit Perëndimor, pjesëmarrës edhe presidenti Thaçi...

0
Shefja e diplomacisë evropiane, Federica Mogherini do të zhvillojë sonte në Bruksel një darkë pune me liderët e Ballkanit Perëndimor. Mësohet...

Vuçiç: Rusia po ndihmon fuqizimin e ushtrise se Serbise – Lajmi...

0
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, e falënderoi Rusinë për dërgimim e raketave të sofistikuara në stërvitje të përbashkëta për mbrojtjen ajrore. Vuçiq, gjatë...

Fuqizimi i ushtrise Serbe, Vuçiç falenderon Rusine – Lajmi i Fundit...

0
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka falenderuar Rusinë për dërgimim e raketave të sofistikuara në stërvitje të përbashkëta për mbrojtjen...

Deshtimi i negociatave per Shqiperine dhe Maqedonine e Veriut, Vuçiç: Shengeni...

0
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç deklaron se vendimi i BE për të mos hapur negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, bën që...

Flet Vuçiç: Albin Kurti tri here me i veshtire se Haradinaj...

0
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Standard”, ka folur për një sërë çështjes...

Vuçiç: Nuk do te kete njohje te Kosoves ne kufijte aktual...

0
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiqç, ka përjashtuar mundësinë që Beogradi duhet ta njohë Kosovën brenda kufijve të saj aktualë. ...

Vuçiç: Nuk do te kete njohje te Kosoves ne kufinjte aktual...

0
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiqç, ka përjashtuar mundësinë që Beogradi duhet ta njohë Kosovën brenda kufijve të saj aktualë. ...

Vucic: Jam gati te pajtohem me shqiptaret

0
Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, në një intervistë për emisionin Opinion, thotë se ai është gati për një kompromis me shqiptarët. Sipas...

Zarfet helmues, Vuçiç: Perpjekje per te “shfuqizuar” Listen Serbe

0
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç tha se është shumë i shqetësuar për situatën në Kosovë, dhe se çdo përpjekje për të “shfuqizuar” Listën...