fbpx
13 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vitin

Etiketim: vitin

Marca e zbulon: Casemiro ka rinovuar deri në vitin 2023 muaj...

0
Nuk u bë zhurmë kur Casemiro arriti në Real Madrid në vitin 2013. Gjërat ishin ndryshe atëherë, por tani ai luan rol jetik në ekipin...

​FMN: Sektori bankar nën presion deri në vitin 2025

0
Sektori bankar global do të mbetet nën presion deri në vitin 2025, madje edhe kur ekonomia globale të fillojë që të rikuperohet nga kriza...

Zbulohet e vërteta e Interit me Messin: “Në vitin 2008 e...

0
Zemra i rrah për Barcelonën, andaj nuk do ta shohim Lionel Messin të largohet asnjëherë nga Camp Nou – vetëm kur të vijë dita...

Ganiu ndryshon shumë, kështu ishte në vitin 1979, e kështu është...

0
Nuk e ka mjekrën simpatike të vitit 1979! Ka ndryshuar goxha shumë ish karateisti i mirënjohur Gani Mahalla dhe trajner aktual i klubit të...

A keni ëndërruar ndonjëherë njërën nga këto gjëra vitin e kaluar?...

0
Ëndrrat mund të zbulojnë personalitetin, dhe gjithashtu të ardhmen tuaj. lexoni çfarë po përpiqen t’u thonë ëndrrat tuaja! Zbuloni më shumë për ëndrrat që keni...

​Peugeot 308 i ri arrin vitin e ardhshëm

0
Nëse merret në konsideratë cikli jetësor më i shkurtër i modeleve të makinave të sotme, Peugeot 308 aktual mund të konsiderohet veteran në treg. Modeli...

Përfundon ‘Eurovision’ pa fitues, organizatorët tregojnë planin për vitin që vjen

0
Edicioni i 64 i ‘Eurovision’ ka përfunduar pa triumfues. Sot është mbajtur nata finale e festivalit të ‘Eurovision’ ku për herë të parë nuk kemi...

Një vaksinë e koronavirusit mund të jetë gati vitin e ardhshëm

0
Ndërmarrja bioteknike amerikane Vaxart ka zhvilluar një vaksinë për sëmundjen vdekjeprurëse e cila do të hyjë në gjykime njerëzore në fillim të korrikut. Mijëra shkencëtarë...

Kur Prishtina fitoi në Zagreb ndaj Dinamos së madhe në vitin...

0
Skuadra me renome e futbollit Prishtina kishte bërë bujë me fitoren me rezultat 2:1 në “Maksimir” kundër Dinamos së Zagrebit, në ndeshjen që ishte...

Anulohet çmimi “The Best” për vitin 2020, nuk do të ketë...

0
Sipas Marca, FIFA ka vendosur të anulojë çmimin “The Best” 2020 për arsye shëndetësore. Ceremonia do të zhvillohej në Shtator në Milano, në një prej...