fbpx
12 C
Tirana
Tuesday, May 26, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet VIP

Etiketim: VIP

Diona Fona tregon se me cilin ‘VIP’ do dëshironte të izolohej...

0
Diona Fona ka zgjedhur sportistin e njohur si partner të karantinës. Diona Fona është një përdoruese aktive rrjetit social Instagram, dhe së fundi ajo ka...

Çiftet VIP shqiptarë që i dhanë fund lidhjes gjatë pandemisë

0
Për dy muaj vendi ynë dhe shumë shtete të botës qëndruan të izoluara dhe nën masa të rrepta, pas përhapjes së pandemisë së koronavirusit....

Arta Elezajt i publikohet një video intime duke dridhur të pasmet

0
Arta Elezaj, e cila famën më të madhe e arriti në serialin ‘O sa mirë’, vazhdon të merr vëmendje me postimet provokuese. Arta Elezaj kishte...

Tayna iu afron të pasmet dhe fansat nuk humbasin rastin për...

0
Rap-artistja e njohur nga Prizreni, Tayna, vazhdon të jetë shumë e fokusuar në karrierë ndonëse edhe këtë vit e filloi me një projekt shumë...

VIP Halloween; ja si u maskuan të famshmit shqiptarë për festën...

0
Halloween është një festë që festohet çdo vit në 31 tetor, dhe Halloween 2019 është sot (e enjte) 31 tetor. Tradita e origjinës daton me...

Publikohet lista: Nga Elvana Gjata te Robert Berisha, ja emrat VIP...

0
Festivali i 58-të i Këngës në RTSh do të ketë këtë vit ndryshime të mëdha. Nën regjinë e Vera Grabockës dhe prezantimin e Alketa...