fbpx
16 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vendosur

Etiketim: vendosur

Meta: Kur u formua LSI, në zgjedhje nuk e kam vendosur...

0
Presidenti Meta në konferencë për shtyp përballë gazetarëve ka treguar edhe një detaj ku pas formimit të LSI-së, ai si kryetar nuk ka vendosur...

Thirrja e Sorecës për ‘Zgjedhoren’, Basha: PD dhe opozita janë të...

0
Kreu i opozitës Lulzim Basha ka shpërndarë qendrimin e kreut të Delegacionit të BE në Tiranë, Luigi Soreca, për reformën zgjedhore. Ky i fundit u shpreh se...

Basha: Të vendosur që brenda 31 majit do të përfundojë Reforma...

0
Pas takimit me ambasadoren Yuri Kim, në prononcimin për mediat, kreu i PD-së, Lulzim Basha shprehet se Reforma Zgjedhore do të përfundojë brenda 31...

Vidal ka vendosur për të ardhmen

0
Vidal dëhsiron të qëndrojë në Barcelonë. Sipas Mundo Deportivos, Arturo Vidal nuk dëshiron të largohet nga Barcelona. Mesfushori kilian është raportuar se mund të largohet nga...

Zuckerberg i vendosur që keqinformimi të “mos bëhet viral”

0
Sipas Mark Zuckerberg, Facebooku është duke e ndaluar keqinformimin sa i përket zgjedhjeve elektorale në Shtetet e Bashkuara dhe coronavirusit. Në një intervistë me BBC,...

Drejtori i Bayernit: S’kemi vendosur për të ardhmen e Perisicit

0
Drejtori ekzekutiv i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge ka pretenduar se ende nuk është marrë ndonjë vendim përfundimtar se çfarë do të ndodhë me Ivan...

Ja çfarë është vendosur

0
Futbolli ka marrë “dritën jeshile” nga Ministria e Shëndetësisë. Si pasojë e lehtësimit të masave duke filluar nga e hëna më 18 maj, ashtu...

Galatasaray duket se është i vendosur për ta blerë Xherdan Shaqirin

0
Klubi i famshëm turk, Galatasaray duket se është i vendosur për ta blerë Xherdan Shaqirin. Reprezentuesi shqiptar i Zvicrës, pritet që gjatë kësaj verë, të...

Qeveria kërkon mbylljen e TV Ora, Meta: Pandemia s’mund të përdoret...

0
Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me vendimin e marrë nga instituti shtetëror i shëndetit për mbylljen e sinjalit të televizionit Ora, pasi...

Talenti shqiptar që po shkëlqen në Angli: Nuk kam vendosur se...

0
Talenti shqiptar, Leo Gaxha është duke shkëlqyer në Angli tek skuadra e Sheffiel United tek skuadra u23. Gaxha gjatë ditës së sotshme në një intervistë...