fbpx
21 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vendos

Etiketim: vendos

Mertens vendos përfundimisht për të ardhmen e tij

0
Dries Mertens është vendosur të nënshkruajë rinovimin e tij në Napoli, duke e mbajtur atë në klub deri në vitin 2022. Mertens dukej gjithnjë e...

Maqedonia e Veriut vendos mbylljen e sezonit

0
Këshilli Drejtues i Federatës së Futbollit në Maqedoninë e Veriut mori sot vendimin për të ndërprerë përfundimisht sezonin 2019-2020, për shkak të situatës së...

900.000 euro në një valixhe dhe t’i vendos si portier

0
Pritja e Jerzy Dudek ndaj Shevchenko në kohën shtesë të finales së Ligës së Kampionëve 2005 është në kujtesën e të gjithë tifozëve të...

PSG i vendos çmim Neymarit, “lë pa tekst” Barcelonën

0
Barça ishte shumë e qartë në planet e saj, para krizës së koronavirus. Ajo do të bënte gjithçka për të firmosur me Lautaro Martínez...

PSG i vendos çmim Neymarit

0
Barça ishte shumë e qartë në planet e saj, para krizës së koronavirus. Ajo do të bënte gjithçka për të firmosur me Lautaro Martínez...

Ter Stegen vendos për të ardhmen, kjo është përgjigjja për Barcelonën

0
Mark Andre ter Stegen nuk e ka ndërmend të largohet nga Barcelona këtë verë. Gjermani pranon se negociatat për marrëveshjen e re kanë filluar. Portieri...

106 milionë dollarë, Vissel Kobe vendos rekord falë Iniesta-s

0
Shifra rekord për Vissel Kove, skuadra që luan në kampionatin japonez. Merita? E Andres Iniesta-s. Marrja e ish-mesfushorit të Barcelona-s ka qenë një bekim i...

Samir Ujkani vendos për të ardhmen e tij

0
Samir Ujkani do të jetë një nga futbollistët e Kosovës që do të ndërrojnë skuadër gjatë afatit kalimtar të verës. Portieri që vendosi të përfaqësojë...

Interi vendos për të ardhmen e Nainggolan

0
Radja Nainggolan dhe Mauro Icardi ishin dy lojtarët e skarcuar nga Interi në fillim të verës së kaluar dhe belgu u transferua te Cagliari,...

Verona i vendos çmim Kumbullës, tremben gjigantët e Serie A

0
Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, është një ndër më të kërkuarit në merkaton e verës. Shtatlarti ka bërë mirë me Hellas Veronën dhe duket se...