4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Vendore

Etiketim: vendore

Zgjedhjet Vendore dhe përçarja e PD/ Luçiano Boçi: Nuk ka grupim...

0
Teksa zgjedhjet lokale po afrojnë, duket se Partia Demokratike vijon të jetë e përçarë në dy krah dhe palët duket se nuk kanë ndërmend...

Zgjedhjet vendore dhe “timoni” i opozitës/ Çupi: Duhet lënë krenaria personale,...

0
Nga Dea Dervishi Motorët e fushatës për zgjedhjet vendore janë ndezur por në terren nuk ka përballje për programet apo platformat më të mira, Partia...

Klubi i Prodhuesve dërgon kompanitë vendore në panairin “World of Private...

0
Sot fillon Panairi Ndërkombëtarë i PLMA's "World of Private Label", në të cilin Klubi i Prodhuesve të Kosovës ka organizuar pjesëmarrjen e shtatë kompanive...

Zgjedhjet vendore, Ilirjan Celibashi: Data nuk është larg, partitë të nisin...

0
Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Ilirian Celibashi bën me dije se partitë politikë u dakordësuan për krijimin e komisionit parlamentar të posaçëm për...

Zgjedhjet e pjesshme vendore, Rama: Ajo që ndodh në më pak...

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në Facebook për zgjedhjet e pjesshme në 6 bashki.Edi Rama: Zgjedhjet e djeshme i dhanë Partisë Socialiste as më...

Rama pranon humbjen e Shkodrës në zgjedhjet e pjesshme vendore

0
Pas procesit të numërimit të votave në 6 bashki, Kryeministri Edi Rama ka pranuar humbjen në Bashkinë e Shkodrës. Me anë të një reagimi...

Kadilli: Pjesëmarrja e ulët në zgjedhjet e pjesshme vendore, mesazh i...

0
Pjesëmarrjen e ulët në votimet për zgjedhjet e pjesshme vendore të gjashtë bashkive në vend, ish-anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli e...

Zgjedhjet e pjesshme vendore/ Ambasada Amerikane kërkon të ketë vëzhgues me...

0
Ambasada Amerika ka kërkuar të ketë vëzhgues në zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit, që do të zhvillohen në 6 bashki në vend.Kjo...

Radhë e madhe në Zyrat Vendore të Arsimit, ish-deputetja publikon fotot:...

0
Albana Vokshi, ish-deputete e PD-së, ka denoncuar radhën e gjatë në zyrat vendore të Arsimit, teksa shprehet se këtu janë vatra të mundshme të...

Rama: Në 15 qershor rinis transporti urban e ndërurban, zero taksa...

0
Pas protestës së Shoqatave të Transportit para Ministrisë së Infrastrukturës, ka reaguar edhe kryeministri Rama. Përmes një postimi në Facebook, Rama shkruan se qeveria do...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS