25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Valmir

Etiketim: Valmir

Zyrtare: Valmir Sulejmani transferohet te Hannover

0
Sulmuesi i Kosovës, Valmir Sulejmani, edhe zyrtarisht është rikthyer te Hannover. Pas dy sezonesh te kaluara te Manheim, 24 vjeçari ka vendosur karrierën ta vazhdojë...

Batatina ka disa fjalë për Valmir Veliun pas paraqitjes fantastike ndaj...

0
Dje është zhvilluar ndeshja ndërmjet Gjilanit dhe Llapit, ndeshje kjo e cila ka përfunduar me rezultat të barabartë 2:2. Në këtë ndeshje, ishte talenti i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS