32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Valentina

Etiketim: Valentina

Sport Illustrated shkruan historinë me Valentina Sampaio

0
Valentina Sampaio, 23-vjeçare braziliane, është modelja e parë transeksuale e zgjedhur nga Sports Illustrated për kopertinën e revistës së famshme amerikane. “Jam e emocionuar dhe...

Kapitene Valentina/ Gruaja që drejton anijen turistike në bregdetin e Vlorës

0
Një det i hapur me dallgë apo një det te qetë, nuk përbën problem për Valentina Habibaj, kapitenia e një anijeje turistike në Vlorë. ...

Valentina Vignali “godet” sërish, rrjeti çmendet pas modeles

0
Valentina Vignali ndoshta po e ekzagjeron pak. Modelja italiane, njëkohësisht lojtarë basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj. Këtë herë ka pozuar...

“Do te shkaterroj” Valentina Pizzali: Nuk e kam kercenuar ish-ambasadorin e...

0
Aktorja dhe ish- skenaristja e televizionit italian RAI, Valentina Pizzali, eshte marre ne pyetje ne gjykatë në lidhje me akuzat e ngritura ndaj saj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS