23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Vajzat

Etiketim: vajzat

Gazetari Koka tregon rastet se si vajzat e televizionit paguhen deri...

0
Disa nga bukuroshet e ekraneve shqiptare, ato që shihni çdo ditë në emisione, kanë lidhje me botën e krimit. Madje mjaft prej tyre kanë...

Vajzat në Podujevë qërojnë hesape me grushte e shqelma

0
Një rrahje në mes pesë të miturash ka ndodhur të mërkurën, afër palestrës " Hakif Zejnullahu".Janë nxënëset e disa shkollave të Podujevës, të cilat...

Vajzat e Podujevës qërojnë hesapet me grushte e shqelma

0
Një rrahje në mes pesë të miturash ka ndodhur të mërkurën, afër palestrës " Hakif Zejnullahu".Janë nxënëset e disa shkollave të Podujevës, të cilat...
Fifi bën gjestin emocionues për një nga vajzat e pranishme në koncertin e saj të fundit, e cila v…

Fifi bën gjestin emocionues për një nga vajzat e pranishme në...

0
Ajo është njëra nga artistet më të përfolura të momentit në showbizin shqiptar.Bëhet fjalë për këngëtaren Filloreta Raçi-Fifi, e cila këtë periudhë ka qenë...

Vajzat afgane që jetojnë në Shqipëri kujtojnë momentet e vështira të...

0
Beli Cufi Kraja e ftuar në emisionin " Jeto me Orën" na tregoi se si së bashku me shoqatën e saj "Bukuri shqiptare" u...

Vajzat aktive në teknologji qysh në fëmijëri

0
Vitet e fundit teknologjia po luan një rol të rëndësishëm kudo në botë.Me përdorimin e saj është thjeshtësuar komunikimi, qasja në informata të rëndësishme...

Mbijetuan në aksidentin tragjik në Elbasan, vajzat s’e dinë të vërtetën...

0
Denisa Dibra dhe Nervida Garunja, janë dy vajzat që mbijetuan nga aksidenti tragjik në Elbasan mbrëmjen e së dielës. Raportohet se gjendja e tyre...

Vazhdojnë pushimet për Teutën dhe familjen e saj, publikon pamjen më...

0
Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”. Tani ajo vazhdon...

Më vjen keq se do e shohin vajzat e mia…

0
Pas një video të publikuar nga mediat angleze, ku Lampard ofendonte me fjalë të rënda trajnerin e Liverpulit, i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi...

7 arsyet pse vajzat e mira zgjedhin djemtë e këqinj

0
Ka shumë gra që vrapojnë drejt burrave për të cilat, mamatë e tyre i kanë paralajmëruar gjithmonë! Duket se natyra i merr përsipër këto...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS