27.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Uzuni

Etiketim: Uzuni

Uzuni shkund kuqezinjtë: Ndaj Izraelit është më e vështirë se kundër...

0
Kombëtarja shqiptare është rikthyer në Shqipëri ditën e djeshme, duke nisur menjëherë përgatitjet për sfidën e radhës ndaj Izraelit. Armando Broja dhe Myrto Uzuni,...

Uzuni transferohet te kampionët e Hungarisë

0
Myrto Uzuni bën një tjetër hap të rëndësishëm në karrierë. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është transferuar zyrtarisht te skuadra kampione e Hungarisë Ferencvaros. Klubi...

Uzuni te Ferencvarosi

0
Myrto Uzuni sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e Ferencvarosit në Hungari. Mediet në Kroaci njoftojnë se Lokomotiva e Zagrebit, që zotëron kartonin...

Uzuni thotë se e duan shumë klube në Serie A

0
Sezoni i dytë i Myrto Uzunit në Kroaci ka qenë më pozitiv se i pari me Lokomotivën e Zagrebit që ka arritur rezultate shumë...

“Uzuni është lojtari më i fortë në Kroaci”

0
Sulmuesi shqiptar i Lokomotivës së Zagrebit, Myrto Uzuni, pohon në emisionin “Fair Play” të gazetares Enkeleida Zeko në Syri TV se ka oferta nga...

Çokaj dhe Uzuni çojnë Lokomotivën e Zagrebit në finalen e Kupës...

0
Lokomotiva e Zagrebit “fluturon” në finalen e Kupës së Kroacisë falë dy futbollistëve shqiptarë. Enis Çokaj dhe Myrto Uzuni u bënë protagonistë në suksesin...

Uzuni ndihet gati

0
Gongu për rifillimin e futbollit në Kroaci do të bjerë shumë shpejt pas këtë fundjavë do të luhen dy sfidat gjysmëfinale të Kupës, në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS