25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Urgjente

Etiketim: urgjente

Revoltohet Klodiana Lala dhe ka një thirrje urgjente për të gjithë...

0
Ditën e sotme çmimi i naftës ka shënuar një rritje rekord, duke arritur 230 lekë të reja për litër.Kjo rritje galopante dhe në një...

Revoltohet Klodiana Lala dhe ka një thirrje urgjente për të gjithë...

0
Ditën e sotme çmimi i naftës ka shënuar një rritje rekord, duke arritur 230 lekë të reja për litër.Kjo rritje galopante dhe në një...

Urgjente rritja e kapaciteteve ushtarake, paralajmëron eksperti i sigurisë

0
Lufta Rusi-Ukrainë vijon dhe frika për përshkallëzimin e situatës në Evropë bëhet dhe më e prekshme. Në këto kushte janë disa masa që qeveria...

“Është urgjente ngritja sa më parë e Gjykatës Kushtetuese”/ Meta fton...

0
Gjatë fjalës së tij, në një konferencë për mediat, presidenti i Republikës, Ilir Meta bëri të ditur se i ka dërguar një shkresë kryetarit...

Opozita kerkon interpelancë urgjente: Pse u shemb Teatri Kombetar

0
Deputetët e opozitës parlamentare kanë dorëzuar në Kuvend kërkesën për interpelancë urgjente me kryeministrin Edi Rama, për shembjen e Teatrit Kombëtar. Interpelanca është iniciuar nga...

Mori fund, çifti i njohur nisin në mënyrë urgjente procedurat e...

0
Mary-Kate Olsen ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti i saj Oliver Sarkozy me të cilin u martua në vitin 2015. Duket se kërkesa e dyshes për...

Shenjat që tregojnë se keni nevojë urgjente të shkëputeni nga puna

0
Shumica e njerëzve ndjejnë kënaqësi të madhe kur në punë ndihet rehat dhe janë të motivuar. Disa madje e pohojnë me siguri se përqëndrimi...

Nevojë urgjente për ndihmë/ Prej 8 vitesh në shtëpi në gjendje...

0
Quhet Erjon Xhangoli dhe jeton në fshatin Barc në Korcë. Historia e 29-vjeçarit fillon në vitin 2011, kur ishte 21 vjeç dhe kushtet ekonomike...

Basha në Durrës: 5 kërkesa urgjente për qeverinë pas tërmetit –...

0
Kryedemokrati Lulzim Basha u ndal këtë të martë në një nga banesat e dëmtuara nga tërmeti. Ndërsa ka postuar një video në rrjetet sociale...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS