25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Up

Etiketim: Up

LG lanson monitorin Dual-Up – për kryerjen e shumë detyrave në...

0
Përdorimi i dy monitorëve në të njëjtën kohë është ideal për kryerjen e shumë detyrave, duke i lejuar përdoruesit të shikojnë disa grupe të...

Sukses i madh për studentët e UP-së, dalin të parët në...

0
Në Fakultetin e Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike të Universitetit të Prishtinës "Hasan Prishtina" është mbajtur gara për siguri kibernetike, në kuadër të bashkëpunimit të...

​Start-up bullgar i inovacionit në kujdesin shëndetësor fiton sfidën e Roche’s...

0
Një start-up bullgar i inovacionit të kujdesit shëndetësor, Kelvin Health, fitoi sfidën e Roche's HealthCare Lab në pistën e Screening dhe Early Diagnostics më...

​UP e MMPHI nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi

0
Universiteti i Prishtinës "Hasan Prishtina" ka nënshkruar sot marrëveshje bashkëpunimi me Ministrinë e Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, e cila ka për qëllim përcaktimin...

Frrok Çup: Kjo PD që na çau kokën, pse nuk shpërndahet?

0
Analisti Frrok Çupi ka sugjeruar mbrëmjen e sotme shpërndarjen e Partisë Demokratike.I ftuar në "Top Story" me Sokol Ballën, ai tha duhet PD duhet...

U mbajt një sesion informues për Start-Up dhe bizneset ekzistuese

0
Dje në qytetin e Vitisë, është mbajtur një sesion informues lidhur me skemën e granteve të Ministrisë së Zhvillimit Rajonal, në kuadër të Programit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS