32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ullinj

Etiketim: ullinj

Digjen sipërfaqe me ullinj dhe mbetje urbane në Patos

0
Një zjarr ka përfshirë kodrat e fshatit Lalar në Patos. Nga flakët janë përfshirë një sipërfaqe me ullinj dhe shkurre. Në vendgjarje ndodhen dy zjarrëfikëse të...

Pacientja italiane mbush ullinj gjatë një operacioni në tru

0
Pacientëve që i nënshtrohen operacioneve në tru, u është kërkuar më parë të luajnë violinë apo kitarë gjatë procedurës, por deri më tani, nuk...

Sallata me Ullinj, Presh dhe Speca djegës, sallata e shëndetit të...

0
Një sallatë e shijshme, e lehtë dhe fantastike në vlera ushqyese. Përgatitet brenda një kohe shumë të shkurtër dhe është ideale për të shoqëruar...

Kos për erën e keqe të gojës, limonë ose ullinj për...

0
Të gjithë kemi në shtëpi medikamente të ndryshme për probleme si djegiet, prerje, të vjellat, etj. Mjaftojmë të dimë t’i përdorim ato Më poshtë do...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS