34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Uj

Etiketim: uj

Prugovci, Lebana dhe Besia nesër kanë ndërprerje të furnizimit me ujë

0
Kompania Rajonale "Ujësjellësi" ka bërë të ditur se nesër do të kenë ndërprerje të furnizimit me ujë të pijshëm konsumatorët e fshatrave Prugovc, Lebanë...

Vizitori gjeti një iPhone që ende funksionte pavarësisht që kishte disa...

0
Një vizitor në një ishull Misisipi gjeti një iPhone të humbur në ujë dhe ishte në gjendje t'ia kthente pronarit të tij pasi zbuloi...

Cilësia e ujërave në plazhe, zonat në Shqipëri ku nuk këshillohet...

0
Ujërat e brigjeve ku do të lahen pushuesit këtë sezon turistik në Shqipëri marrin një vlerësim pozitiv për cilësinë. Agjencia Europiane e Mjedisit i...

Gati 30 metra nën ujë, momenti kur polumbarët në Shkodër gjejnë...

0
Policia shqiptare ka publikuar pamjet e momentit kur palombarët arritën të gjenin armët me të cilat dyshohet të jetë grabitur banka e nivelit të...

​Shpërthen gypi i ujërave të zeza, IHMK pezullon parashikimet e motit

0
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka pezulluar parashikimet e motit për kohë të pacaktuar.Kjo për shkak të kushteve të rënduara të punës si pasojë...

Fushë Kosova e lagjja Kalabria pa ujë të pijshëm deri nesër...

0
KRU Prishtina do të ndërpresë furnizimin me ujë të pijshëm nga Impianti i Trajtimit të Ujit në Shkabaj sonte nga ora 22:00 deri nesër...

Deri nesër lagja Kalabaria dhe Fushë Kosova mbesin pa ujë

0
Gënjeshtrat e bardha nuk janë dhe shumë të dëmshme kur thuhen për arsye jo të mëdha, por për çfarë gënjejnë më shumë meshkuj?1.Unë nuk...

Makina bie në kanalin me ujë, humb jetën 31 vjeçari në...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Fierseman, në Divjakë të Fierit.Policia shqiptare bën me dije se rreth orës 14:20,...

Arrestohet drejtori i ujësjellësit të Laçit, dyshohet për grabitjen e shtëpisë...

0
Me urdhër të autoriteteve spanjolle, policia shqiptare ka arrestuar në Laç, drejtorin e ujësjellësit të këtij qyteti, Alfred Prodani.Ky i fundit dyshohet se ka...

Arrestimi i drejtorit të Ujësjellësit, reagon Berisha: Vodhi shtëpinë e Benzema,...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pasi drejtori i Ujësjellësit të Kurbinit. Alfred Prodani është arrestuar për t'u ekstraduar në Spanjë. 41-vjeçari ishte në kërkim ndërkombëtar ,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS