4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet U kap

Etiketim: u kap

Bagëti e imët kontrabandë; procedohet 37-vjeçari, ja si u kap

0
Një 37-vjeçar është proceduar penalisht pasi kontrabandoi përmes pikës kufitare të Kakavijës, bagëti të imta. Ai kaloi bagëtitë pa kryer procedurat doganore, por u...

U kap duke i dhënë pasaportë false një turke, arrestohet i...

0
Një 25-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Portin e Durrësit pasi është kapur duke i dhënë pasaportë false një shtetaseje turke. Uniformat blu...

U kap duke i dhënë pasaportë false bashkëkombasit të tij, arrestohet...

0
Një 44-vjeçar turk me iniciale A.S. është ka rënë në prangat e policisë në Portin e Durrësit pasi ka ndihmuar një bashkëkombas të tij...

U kap me makinë të blinduar, flet babai i Ramazan Rrajës:...

0
Pas ndalimit nga policia e Tiranës të të riut Ramazan Rraja (nipi i deputetit të PS Rrahaman Raja) dhe bllokimit të makinës së blinduar...

Greqi/ U kap me lëndë narkotike, arrestohet 28-vjeçari shqiptar

0
Një 28-vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar në Greqi, pasi është kapur me lëndë narkotike. Mediat greke bëjnë me dije se shqiptari është kapur me një...

U kap duke transportuar 5 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 52-vjeçari

0
Policia e Tepelenës ka arrestuar një 52-vjeçar pasi është kapur duke transportuar me automjetin e tij, kundrejt fitimit, 5 emigrantë të  paligjshëm. Po ashtu gjatë...

Efektivi i Rrugores u kap me drogë në Turqi, reagon ‘Shteti’

0
Policia e Shtetit ka reaguar pas arrestimit të efektivit të Rugores, Florenc Bicerri i cili u kap me lëndë narkotike në Turqi. Lidhur me rastin,...

U kap me 44 mijë paund dhe 3 mijë euro në...

0
Rezart Balesi, është vënë nën hetim për pastrim parash në Fier, pasi u kap me 44 mijë paund dhe 3 mijë euro në makinë. Burime...

U kap me mbi 21 mijë paund të padeklaruara, arrestohet 28-vjeçari

0
Policia ka vënë në pranga një shtetas me iniciale F. B., 28 vjeç i cili rezulton rezident në Angli. Pasi gjatë një kontrolli fizik në...

Tiranë/ U kap me 14 emigrantë të paligjshme, arrestohet i moshuari

0
Një 56-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi u kap duke transportuar 14 emigrantë të paligjshëm. Shtetasi me iniciale H.A., akuzohet për veprën penale “Kalimi i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS