24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Turpshme

Etiketim: turpshme

“Marrëveshja e turpshme”, Presidenti Meta: 17 maji, dita më e errët...

0
17 maji, dita me e erret e pluralizmit politik. Marrëveshja e turpshme dhe tinëzare, në errësirë, tashmë është ekspozuar para dritës së diellit. Pjesë...

E ngacmoi seksualisht dhe kreu veprime të turpshme me një vajzë,...

0
Një 47 vjeçar, banues në fshatin Kapshticë, Devoll u shpall ne kerkim nga policia pasi u denoncua në media për ngacmim seksual dhe vepra të...

Zgjedhja e presidentit të ri/ Paloka- Alibeajt: Lojë e turpshme, kandidati...

0
Kryetari i Këshillit Kombëtar të thirrur nga grupi i Rithemelimit, Edi Paloka e quan të turpshme përfshirjen e Enkelejd Alibeajt dhe deputetëve të tjerë...

“Kjo është protesta më e turpshme”, Rama: Nuk do të hiqet...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka sulmuar sërish protestuesit që prej disa ditësh kanë dalë në sheshe kundër rritjes së çmimit të naftës, duke...

Momentet e turpshme, trajneri tërbohet, godet me grusht gjyqtarin dhe e...

0
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në futboll. Kjo ka ndodhur në futbollin e Somalisë.  Një trajner i tërbuar goditi keq gjyqtarin dhe e ndoqi...

Si duket me rrobabanjo bashkëshortja e turpshme e Andrea Bocelit!

0
Andrea Boceli dhe Veronica Berti jetojnë një histori të bukur dashurie. Edhe pse zyrtarisht kanë lidhur kurorë në vitin 2014, tenori rrëfeu në një intervistë...

E turpshme, Vuçiq, ja për çka i shfrytëzon huliganët e futbollit

0
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, është ndër presidentët e rrallë në botë që i përdor huliganët e futbollit si mbrojtje e afërt personale. Serbia në ditët e fundit...

E turpshme, Aleksandar Vuçiq, ja për çka i shfrytëzon huliganët e futbollit

0
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, është ndër presidentët e rrallë në botë që i përdor huliganët e futbollit si mbrojtje e afërt personale. Serbia në ditët e fundit...

Rita Ora mban në dorë këtë gjë të turpshme

0
  Ajo është e njohur për hitet e saj të famshme dhe për veshjet tepër të guximshme. Dhe Rita Ora ndau një fustan me një emoji...

Arrestohet burri 56-vjeçar në Durrës, kreu veprime të turpshme ndaj dy...

0
Është arrestuar në Durrës një 56-vjeçar pasi ka kryer veprime të turpshme nga dy të miturave. Shtetasi R.S., 56 vjeç, banues në Durrës ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS