fbpx
12 C
Tirana
Tuesday, May 26, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Truku

Etiketim: truku

Letra të lagura në lavatriçe, truku që ju ndihmon t’i lani...

0
Larja e rrobave mund të shndërrohet në makth nëse nuk e bëni atë siç duhet. Larja rregullisht parandalon grumbullimin e rrobave të pista dhe...

Asnjëherë mos i hekurosni më rrobat: Truku i thjeshtë që i...

0
Nëse nuk keni edhe aq kohë por duhet të vishni rroba të hekurosura e pastruara mirë, atëherë ekziston një truk i thjeshtë që për...

Vëmë bast që ky është truku më i pazakontë për trashjen...

0
Në atë që ndoshta shkakton habinë apo çudinë më të madhe në truket e bukurisë që kemi parë deri tani, ky është një prej...

Me ndihmën e këtij truku do të flini për dy minuta

0
Shpesh na ndodh që të kemi probleme me gjumin për shkak të të cilit gjysmën e natës përpëlitemi në krevat dhe zgjoheni të pangopur...