fbpx
25 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Tronditet Milani

Etiketim: Tronditet Milani

Tronditet Milani, Ibrahimoviç mund të largohet në fund të sezonit

0
Edhe pse po kalon një formë perfekte dhe duket si djalosh i ri, Zlatan Ibrahimovic mund të largohet nga Milani në fund të sezonit. Lajmin...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS