17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tripletën

Etiketim: tripletën

Hoeness: Bayerni do ta fitojë tripletën, kundërshtarët le të përmirësohen

0
Bayern Munich mund ta fitojë Ligën e Kampionëve dhe Kupën e Gjermanisë, për ta përfunduar sezonin me tripletë, thotë ish-presidenti i bavarezëve, Uli Hoeness. Gjigantët...

Hoeness optimist: Bayern ka shanse të mira për të fituar tripletën

0
Kampionët e Bundesligës kanë synimin edhe në dy trofe të tjerë. Skuadra e udhëhequr nga Hansi Flick, Bayern Munich, nuk ka kënaqur egon vetëm me...

Sneijder e zbulon dhuratën që i bëri Moratti për tripletën e...

0
Wesley Sneijder ishte padyshim ndër futbollistët më të mirë të skuadrës së Interit në vitin 2010, kur ata zhvilluan një sezon fantastik që solli...

Sneijder e zbulon dhuratën që i bëri Moratti për tripletën e...

0
Wesley Sneijder ishte padyshim ndër futbollistët më të mirë të skuadrës së Interit në vitin 2010, kur ata zhvilluan një sezon fantastik që solli...

Coronavirus, Walker realizon “tripletën” e shkeljeve

0
Kyle Walker nuk arrin ta repsketojë karantinën e Britanisë së Madhe: i kapur një muaj më parë duke shkelur rregullar dhe i gjobitur me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS