Ballina Etiketimet Trevor Strnad

Etiketim: Trevor Strnad

Ndërron jetë në moshën 41-vjeçare vokalisti i “The Black Dahlia Murder”, Trevor Strnad

Ndërron jetë në moshën 41-vjeçare vokalisti i “The Black Dahlia Murder”,...

0
Trevor Strnad, vokalisti dhe bashkëthemeluesi i grupit të Michiganit, "The Black Dahlia Murder", u nda nga jeta në moshën 41-vjeçare.Informacioni i tillë është shpërndarë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24