16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Treti

Etiketim: treti

Vaksina turke funksionon te njerëzit në 2 testime, tek i treti...

0
Vaksina kundër koronavirusit të ri (COVID-19), e zhvilluar nga firma e bioteknologjisë BioNTech në Gjermani, e bashkëthemeluar nga shkencëtari turk Prof. Dr. Uğur Şahin,...

CR7 fiton 790 mijë euro për një postim, por është vetëm...

0
Dwayne “The Rock” Johnson, aktori i Fast and Furious, i kurorëzuar më parë nga Forbes si ylli më i paguar i Hollywood-it, është edhe...

Arrestohet anetari i treti i gjobvenesve, operacioni ‘Perseritesi’ vazhdon – Lajmi...

0
Policia e Tiranës dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë zhvilluar një operacion të koduar si “Përsëritësit“ për goditjen e veprimtarisë...

Dhunuan hallën e tyre për pronën, pas arrestimit të dy vëllezërve...

0
Disa ditë pas arrestimit të dy vëllezërve Muhaj në Fier, të cilët dhunuan hallën e tyre, në pranga ka rënë edhe vëlla i tretë....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS