18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Trendin

Etiketim: trendin

Elvana Gjatën nuk e keni parë kurrë kështu, sapo solli trendin...

0
Ajo është padyshim një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të dashura për publikun shqiptar. Është fjala për Elvana Gjatën, e cila numëron...

Visheni që tani trendin e parezistueshëm të kësaj vere, ‘kopjoni’ nga...

0
Ndoshta nuk keni pasur mundësi gjatë kësaj periudhe ta jetoni pranverën plotësisht. Ç’është pranvera pa modë, lule, ngjyra? Pandemia na riktheu të gjithëve te...

Si të kopjoni trendin e ri të flokëve të Kylie Jenner...

0
Ajo rregullisht eksperimenton me nuanca të reja flokësh përmes parukeve, por duket se Kylie Jenner është e përkushtuar për një pamje të re dhe...

Prestigjiozja “Vogue”: Dua Lipa po e mban gjallë trendin e parzmores

0
Gjatë këtij viti, shumë meshkuj të Hollywood-it kishin marrë guximin të shfaqeshin në tapet të kuq me parzmore. Ky trend ishte inspiruar fillimisht nga Timothee...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS