17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trendi

Etiketim: Trendi

WhatsApp, ky është trendi më i ri i mashtrimit, përmes familjarëve

0
Një trend i ri mashtrimi përmes WhatsApp-it është kthyer në shqetësim për përdoruesit të cilët kanë re pre e taktikës së re. Me qëllimin...

Trendi i ri i bukurisë: Vendosni lule në fytyrë apo trup

0
Gjëja më e mirë e trendit të ri të bukurisë është se nuk keni nevojë të shpenzoni shumë para për ndërhyrje të çfarëdoshme në...

‘Lëkurë delfini’, trendi i cili po bën bujë në Instagram

0
Një trend i ri i bukurisë i njohur si ‘lëkura e delfinëve’ është shfaqur në Instagram – një term për të përshkruar një shkëlqim...

Fotot/ Trendi i ri në Tik Tok, adoleshentët maskohen si të...

0
Një sfidë e re ka dalë në rrjetin social të momentit “Tik Tok” ku adoleshentë të shumtë vishen e maskohen si të moshuar për...

Peneli i bardhë është trendi më i pëlqyeshëm i grimit këtë...

0
E bardha ka hapësirën e saj gjatë verës, pasi duket shumë bukur në veshje dhe kombinime të ndryshme. Një festë me kodin e veshjes me...

Sandalet e fëmijërisë tonë, janë trendi i kësaj vere!

0
Aksesori që na rikthen menjëherë në pushimet e fëmijërisë tonë në plazh: llastik transparent shumëngjyrësh, dhe gjithashtu shumë të rehatshme duket se do të...

Po e praktikojnë edhe të famshmit: Trendi i ri që po...

0
Në rrjete sociale, persona të famshëm si Rihanna, Chloe Ferry dhe Kendall Jenner po shfaqin vathët në thitha. Sipas një studimi, kjo mund të...

Vazhdon trendi i rritjes, 69 të prekur me Covid-19 për 24...

0
Vijon të ketë një ritëm të shtuar numri i personave të infektuar me koronavirus në Shqipëri në harkun kohor të 24 orëve. Burime për A2...

Xhensila Myrtezaj na tregoi me një foto se trendi i verës...

0
Flokë me onde të derdhura mbi shpatull dhe një look shumë natyral me një lëkurë që shkëlqen – pamja e Xhensila Myrtezajt në foton...

Veshjet e dasmave të dorës së dytë janë trendi i ri...

0
Pavarësisht nëse është një libër, veshje apo diçka tjetër, shumica e njerëzve nuk do të mendojnë dy herë për huazimin, marrjen me qira, ose...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS