9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trembet

Etiketim: trembet

Rama i ‘trembet’ dhunës së protestuesve? Ja masa që ka marrë...

0
Çdo skenar është i mundshëm’ paralajmëroi sot kreu i PD, Sali Berisha në lidhje me protestën e nesërme të 7 korrikut. Për të shmangur dëmet...

Trembet Milani

0
Do të jetë një garë e ashpër mes disa klubeve për të marrë shërbimet e Luka Jovic nga Reali i Madridit gjatë kësaj vere. Sulmuesi...

Silva do një rrogë të frikshme, trembet klubi italian

0
Silva do një rrogë të frikshme, trembet klubi italian. Fiorentina kërkon të afrojë në skuadër mbrojtësin e PSG-së, Thiago Silva. Braziliani do të dalë si...

Fury i trembet rivalit

0
Boksieri britanik Tyson Fury, kampion bote në peshën e rëndë (kategoria WBC), deklaroi se një përballje e tretë mes tij dhe Deontay Wilder ka...

“Dua të drejtoj Realin dhe Italinë”, Mancini trembet nga legjenda italiane

0
Fabio Cannavaro ka nisur rrugën e trajningut. Ai ka pranuar se ëndrrat e tij në këtë profesion janë të drejtojë kombëtaren e Italisë dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS