17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tregtari

Etiketim: tregtari

Telefona kontrabandë, arrestohet “tregtari” në Tiranë

0
Tiranë - Tregtonte aparate celulare, të dyshuar kontrabandë, procedohet penalisht një shtetas.Specialistët e Sektorit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar proceduan penalisht shtetasin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS