14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tre turiste

Etiketim: tre turiste

Bllokohen tre turistë çekë në Theth, ndërhyrja me helikopter e pamundur...

0
Tre turistë çekë janë bllokuar në kufirin mes Thethit dhe Valbonës ndërsa eksploronin zonën. Burime për median bëjnë me dije se për shkak të terrenit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS