21.5 C
Tirana
E diel, 25 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tre te rinjte

Etiketim: tre te rinjte

U arrestuan për mashtrim, Gjykata lë të lirë tre të rinjtë...

0
Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë dhe ka caktuar masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për 3 të rinjtë që u arrestuan dy ditë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS