Ballina Etiketimet Tre te arrestuar

Etiketim: tre te arrestuar

Sekuestrohen 992 kg kanabis në Vlorë, pesë të arrestuar

0
Një operacion anti-drogë është zhvilluar së bashku me Policinë e Vlorës dhe Guardia di Finanza. Janë sekuestruar 992 kg kanabis dhe janë arrestuar 5...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24