17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trazirave

Etiketim: trazirave

Iu sekuestruan leva, gurë, thika. Policia bën bilancin e trazirave të...

0
Policia e Shtetit ka bërë bilancin e trazirave të mbrëmjes së kaluar, ku dy tifozëritë, ato të Romës dhe Feynoord-it u përleshën me njëra-tjetrën,...

Kolumbia mbyll kufijtë për shkak të trazirave

0
Qeveria e Kolumbisë e ka publikuar planin për mbyllje të kufijve me shtetet e tjera. Ky plan është pjesë e një vargu masash kundër...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS