18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Travis Scott

Etiketim: Travis Scott

Travis Scott përballet me një padi të re për rrëmujën që thuhet se ai e shkaktoi në turmë në një …

Travis Scott përballet me një padi të re për rrëmujën që...

0
Travis Scott po përballet me një padi nga një grua e cila thotë se u plagos në festivalin "Rolling Loud" në Miami në vitin...
Kourtney Kardashian ndjek hapat e Kim – organizon dasmën e tretë me Travis Barker në Itali

Kourtney Kardashian ndjek hapat e Kim – organizon dasmën e tretë...

0
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker u martuan ligjërisht të dielën (15 maj) në gjykatën në qendër të qytetit në Santa Barbara të Kalifornisë, vetëm...
Travis Scott dhuron performancën e parë televizive në ‘Billboard Music Awards 2022’ që nga tragje…

Travis Scott dhuron performancën e parë televizive në ‘Billboard Music Awards...

0
Travis Scott i është kthyer performancës në shfaqjet e çmimeve.Në Billboard Music Awards të së dielës , reperi, 31 vjeç, performoi këngët e tij...
Martohet motra e madhe e familjes Kardashian – Kourtney dhe Travis Barker kurorëzohen në Santa Ba…

Martohet motra e madhe e familjes Kardashian – Kourtney dhe Travis...

0
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë martuar ligjërisht në gjykatën në qendër të qytetit në Santa Barbara, Kaliforni, vetëm një muaj pasi mbajtën një...
Travis Scott paditet nga një grua e cila ishte shtatzënë dhe humbi foshnjën në ngjarjen tragjike …

Travis Scott paditet nga një grua e cila ishte shtatzënë dhe...

0
Travis Scott është goditur me një tjetër padi që rrjedh nga tragjedia e nëntorit 2021 në festivalin "Astroworld", Houston.Shanazia Williamson dhe bashkëshorti i saj,...
Travis Scott do të dhurojë performancën e parë televiziv në “Billboard Awards 2022” – gjashtë mua…

Travis Scott do të dhurojë performancën e parë televiziv në “Billboard...

0
Travis Scott do të bëjë paraqitjen e tij të parë televizive në "Billboard Awards 2022" këtë të diele (15 maj), gjashtë muaj pas tragjedisë...
Kylie Jenner duket në super formë, ndërsa pozon me bikini në plazh vetëm 12 javë pas lindjes

Kylie Jenner duket në super formë, ndërsa pozon me bikini në...

0
Kylie Jenner është kthyer në pozat me bikini vetëm 12 javë pasi solli në jetë fëmijën e saj të dytë.Miliarderja 24 vjeçe, ndau me...
Regjisori që realizoi një dokumentar për festivalin “Astroworld” thotë se Travis Scott duhet të j…

Regjisori që realizoi një dokumentar për festivalin “Astroworld” thotë se Travis...

0
Reperi Travis Scott duhet të jetë pas hekurave sipas një regjisori që e ka realizuar një dokumentar për tragjedinë në festivalin "Astroworld"."Për mendimin tim...
Travis Scott rikthehet me një performancë madhështore në Miami, pak muaj pas ngjarjes tragjike në…

Travis Scott rikthehet me një performancë madhështore në Miami, pak muaj...

0
Travis Scott do të rikthehet me një performancë në Miami muajin e ardhshëm.Reperi është raportuar se do të dalë në skenë të shtunën, në...
Travis Scott publikon këngën e parë që nga tragjedia në Astroworld – teksa përpiqet të rikthehet …

Travis Scott publikon këngën e parë që nga tragjedia në Astroworld...

0
Travis Scott ka publikuar këngën e tij të re "Hold That Heat", e para e tij që nga tragjedia në koncertin e "Astroworld" nëntorin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS