23.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Traumat

Etiketim: traumat

Luana Vjollca zbulon traumat dhe rastet e përndjekjes që kanë lënë gjurmë në jetën e saj në pjesë…

Luana Vjollca zbulon traumat dhe rastet e përndjekjes që kanë lënë...

0
Luana Vjollca ka publikuar pjesën e dytë të projektit "Thuaje".Emocionale si kurrë më parë, e zhveshur nga çdo kompleks, ylli shqiptar po i drejtohet...

6 hapa për të kapërcyer traumat e një fëmijërie të ashpër

0
Jo të gjithë kanë patur një fëmijëri të lumtur. Rritja e përvojave toksike mund të përfshijë shumë forma abuzimi që vijnë nga një prind...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS