18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Transporti

Etiketim: transporti

Udhëto me përgjegjësi! Nis fushata edukuese për fëmijët mbi rregullat e...

0
Në Tiranë ka nisur fushqata edukuese për fëmijët e kryeqytetit, të cilëve do t’i ofrohet mundëesia për të mësuar rregullat e përdorimit të transportit...

Samiti Rajonal i Transportit, Rama: Korridori Blu, brenda mandatit të tretë...

0
I ftuar në Samitin Rajonal të Transportit që mbahet në Tiranë, Kryeministri Edi Rama foli për projektet infrastrukturore që lidhin vendet e Ballkanit Perëndimor.E...

Samiti Rajonal i Transportit, Rama: Ballkani i Hapur garanton liritë jetike...

0
I ftuar në Samitin Rajonal të Transportit që mbahet në Tiranë, Kryeministri Edi Rama foli për projektet infrastrukturore që lidhin vendet e Ballkanit Perëndimor.Rama...

Deti, liqeni dhe mali tërheqin turistët, por në Shkodër mungon transporti

0
Shkodra mund të cilësohet nga qytetet e rralla në rajon dhe më gjerë që ofron për vizitorët thuajse të gjitha llojet e turizmit.Duke nisur...

Bie transporti i mallrave në porte e hekurudhë, rritet ai nga...

0
Transporti i mallrave në muajin prill ka shënuar rënie në porte dhe në hekurudhë sipas statistikave të fundit të Institutit të Statistikave. “Volumi i mallrave...

Rritet numri i udhëtarëve me tragete në portin e Durrësit, mbi...

0
Lehtësimi i masave kufizuese për lëvizjen e udhëtarëve nga Shqipëria drejt Italisë është reflektuar dhe në rritjen e numrit të udhëtarëve, të cilët kanë...

Nuk ka abone, Transporti Urban nesër del me vendim

0
Mungesa e abonesë së studentit ka bërë që të rinjtë të presin në radhë. Kjo nuk është hera e parë që ata përballen me...

Transporti ndërqytetas në kaos, drejtuesit e mjeteve: Më shumë shpenzojmë se...

0
Gati dy javë nga rikthimi në punë i operatorëve të transportit publik, punonjësit në linjat ndërqytetase ankohen për numrin e ulët të udhëtarëve. Stolat në...

Transporti urban në Shqipëri anulon vendimin për pezullimin e punës

0
Transporti urban do të vijojë punën edhe të hënën e çdo ditë në vijim. Mësohet se shoqata e transportit ka anuluar vendimin e marrë...

Transporti publik në pikëpyetje, shoqata letër bashkisë për rishqyrtim të kushteve

0
Një javë pasi transporti publik nisi punën, teksa qëndroi mbyllur për rreth 4 muaj për shkak të pandemisë COVID-19, duket se gjërat nuk kanë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS