16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tranes

Etiketim: Tranes

Tjetërsuan godinën në qendër të Tiranës dhe e legalizuan si hotel,...

0
Prokuroria e Tiranës ka pezulluar nga detyra 7 zyrtarë të Kadastrës, pasi akuzohen se tjetërsuan godinën në qendër të Tiranës dhe e legalizuan si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS