Ballina Etiketimet Tramezzani

Etiketim: Tramezzani

Tre muaj pa punë, Tramezzani kthehet zyrtarisht në Zvicër dhe firmos...

0
Paolo Tramezzani rikthehet në Zvicër. Ish-ndihmës trajneri i Shqipërisë, përkrah Gianni de Biasi në pesë vitet kuqezi, ka firmosur zyrtarisht me Sion deri në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24