17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Traktati

Etiketim: traktati

Vendimi/ Miratohet traktati i ekstradimit ndërmjet qeverisë shqiptare dhe qeverisë amerikane

0
Qeveria ka miratuar traktatin e ekstradimit ndërmjet qeverisë së Republikës së Shqipërisë dhe asaj të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ky vendim hyn...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS