19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trajtosh

Etiketim: trajtosh

Si t’i trajtosh shputat e këmbëve dhe lëkurën e thatë para...

0
Bashkë me sezonin e plazhit, fillon edhe tharja e menjëhershme e lëkurës, e cila e tregon shumë shpejt dehidratimin. Nëse do ta shmangësh këtë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS