Ballina Etiketimet Trajton

Etiketim: trajton

Alisson: Klopp e ka revolucionarizuar Liverpoolin, na trajton njëjtë

0
Portieri i Liverpoolit, Alisson, e ka lavdëruar trajnerin Jurgen Klopp, duke thënë se ai i trajton të gjithë lojtarët e tij në mënyrë të...

Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri: Spitali Infektiv po trajton edhe të...

0
Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu, u ka bërë apel qytetarëve që të bëhen të kujdesshëm për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. Manastirliu po...

Trajtimi natyral që trajton celulitin

0
Celuliti është një problem, që i prek thuajse të gjithë njerëzit. Nuk ka më rëndësi gjinia apo mosha, celuliti ka filluar të shfaqet tek kushdo...

Ilaçi që trajton astmën dhe sklerozën po parandalon shkatërrimin e mushkërive...

0
Ilaçi i quajtur ibudilast i cili është aprovuar për trajtimin e astmës në Japoni dhe Korenë e Jugut ka treguar përmirësimin e shëndetit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24