14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tragjedia

Etiketim: tragjedia

Parandalohet tragjedia/ Dy vajza rrezikojnë të mbyten në Spille

0
Një tragjedi është parandaluar në plazhet e vendit. Burime për median bëjnë me dije se dy vajza janë shpëtuar nga mbytja në plazhin e Spillesë....

Parandalohet tragjedia në bregdetin e Spilles

0
Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga ngjarja tragjike e Himarës ku gjeti vdekjen një 7-vjeçare, rreziku në plazhet e Shqipërisë vijon të...

Tragjedia në plazhin e Potamit, Media Britanike pasqyron vdekjen e rëndë...

0
Media britanike “The Mirror” ka pasqyruar ngjarjen e rëndë që ndodhi në brigjet shqiptare, tragjedinë ku humbi jetën Jonada Avdia, vajza 7-vjeçare e goditur...

Agjencia Kombëtare e Bregdetit ‘lan duart’ nga tragjedia e Himarës: Kontrollet...

0
Agjencia Kombëtare e Bregdetit ka reaguar në lidhje me tragjedinë e Himarës, ku skafi aksidentoi për vdekje të miturën, Joanda Avdia. AKB shprehet se kontrolli...

Tragjedia e Himarës ‘zgjon nga gjumi’ policinë kufitare, sekuestron 3 skafe

0
Policia Kufitare dhe ajo e rendit në bregdetin e Sarandës kanë vijuar kontrollin për respektimin e masave të sigurisë në plazhe. Policia Kufitare ka deklaruar...

VIDEO/ Tragjedia ndodh në drekë, në darkë sërish gara në det

0
https://www.facebook.com/abc24albaniatirane/videos/1206406030205812/   Edhe pse një aksident nga një motomjet i mori  jetën një 7-vjeçarje, duket se Policia e Shtetit, nuk ka marrë asnjë masë që të...

Tragjedia në Tiranë, dy djemtë e mbytur në liqen ishin vëllezër

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku dy vëllezër të moshës 14 dhe 10 vjeç, K.T dhe M.T,  janë...

Tragjedia që nuk kursen, dy djem vdiqën sot në Vlorë në...

0
Armando Beu dhe Klajdi Kaja nuk do të shkojnë më nesër nga Kavaja dhe Lushnja për në Vlorë për të punuar. Fatkeqësisht sot ishte...

Tragjedia në Klinë, disa të arrestuar për rastin

0
Mbrëmë nga të shtënat me armë në rrugën Klinë-Gjakovë, gjegjësisht në fshatin Volljakë një person, 23 vjeçar ka mbetur i vdekur dhe një tjetër...
Travis Scott publikon këngën e parë që nga tragjedia në Astroworld – teksa përpiqet të rikthehet …

Travis Scott publikon këngën e parë që nga tragjedia në Astroworld...

0
Travis Scott ka publikuar këngën e tij të re "Hold That Heat", e para e tij që nga tragjedia në koncertin e "Astroworld" nëntorin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS